Hakkımızda

Ada Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Firması, kurucularının 20 yılı aşkın dış ticaret ve gümrükleme tecrübelerini birleştirerek kurulmuş ve sektördeki yerini almıştır. Felsefemizin temelini oluşturan güven ve itimat düşünceleri çerçevesinde bugünkü konumunu perçinlemiş ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemiştir.

Dış Ticaretin hızla arttığı ve yaygınlaştığı günümüzde altyapısını teknoloji ve yetişmiş elemanlarıyla güçlendiren firmamız, ileriye dönük yatırım ve projelerin hızla hayata geçirilmesi konusunda yoğun bir çalışma temposuna girmiştir. Tüm gümrüklerden ve ilgili kurumlardan online bağlantılar sayesinde işlemleri gerçekleştiren firmamız dış ticaret yapan firmalara bu rekabette daha etkin rol almasını sağlamıştır.

Firmamız, özellikle zamana karşı yarışılan gıda ihracatında Edirne üzerinden yapılacak dış ticaret işlemleri için yerinde projeler geliştirme yoluna gitmiştir. Edirne’de açılan şube ile işlem sürecinin yerinde takip imkanı oluşmuş ve bu şekilde hataların ve zaman kayıplarının da önüne geçilerek rekabette artı sağlanmıştır.

Eğitim ve destek çalışmalarını gündemine alan firmamız geleceğe yönelik yatırımlarına bu konuları da ilave etmiştir.Çalışmalarımızın temelini oluşturan güven ve itimat prensibi doğrultusunda hizmetlerimiz artarak devam etmektedir.